Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Čaj na cievy a cholesterol - porciovaný

Cena: 3,50 €
ks
Typ problému
zmes účinne pomáha pri regulácii cholesterolu

Dávkovanie
1 vrecúško zalejte 150 - 200 ml vriacej vody a nechajte vylúhovať. Pite 20 minút pred jedlom. Tiež môžete takto pripravený čaj dať to termosky. Nasledujúci deň vypite tento čaj v troch dávkach 20 - 40 minút pred jedlom. Liečba arteriosklerózy je zložitá záležitosť, preto k čaju odporúčame užívať minimálne pečeňový EPAM 35 a do čaju pridávať tibetské tinktúry EPAM - šípku, materinu dúšku, harmanček, šalviu, mätu, brezu - z každej tinktúry 10 kvapiek do pripraveného 0,5 litra čaju. Pokiaľ arteriosklerózu sprevádza vysoký tlak a srdcové problémy, odporúčame aplikovať aj srdečný EPAM 36.

Použitie
čajová zmes je predovšetkým určená ako prevencia ochorenia, ktoré je charakterizované tvrdnutím cievnej steny - arteriosklerózy. Zmes totiž účinne pomáha pri regulácii cholesterolu.

Zloženie
ľan, mäta, skorocel, podbeľ, malina, ďatelina, jahoda, komonica, púpava, veronika lekárska, materina dúška, šípka, šalvia, harmanček, zádušník

Veľkosť balenia
2g x 20 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu, je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje lepok.

Popis
rastliny a ich pomery obsiahnuté v zmesi sú zostavené tak, aby pomáhali organizmu regulovať produkciu cholesterolu a odbúravali tzv. zlý cholesterol