Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Čaj na obličky - poricovaný

Cena: 3,50 €
ks
Typ problému
zmes normalizuje činnosť vylučovacej sústavy

Dávkovanie
1 vrecko zalejte 150 - 200 ml vriacej vody a nechajte 15 minút vylúhovať. Pite 20 minút pred jedlom. Pre väčší účinok bylinnej zmesi pridajte 5 - 8 kvapiek z každej tibetskej tinktúry - borovica, nechtík, harmanček, jalovec, mäta; pri zápalovom ochorení aplikujte tinktúru palina do 0,5 litra pripraveného odvaru. Pokiaľ chcete, oslaďte 5 lyžičkami medového elixíru na obličky a z takto vyrobenej zmesi vypite 3 - 4 dávky v priebehu dňa, najlepšie 20 minút pred jedlom. Túto procedúru aplikujte minimálne mesiac. Po mesiaci užívajte tobolky na obličky. potom urobte malú prestávku a celý cyklus môžete znovu opakovať. Denne užívajte EPAM 24 obličkový

Použitie
na problémy obličiek, močových ciest a močového mechúra.

Zloženie
šalvia, materina dúška, sladké drievko, lipkavec, ľubovník, podbel, čierna baza, divozel, mäta, šípka, ľan.

Veľkosť balenia
2g x 20 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu, je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje lepok.

Popis
čajová zmes obsahuje rastliny, ktoré sa používajú pri ochoreniach obličiek, močových ciest a močového mechúra. Rastliny v zmesi majú protizápalové, dezinfekčné a močopudné účinky.