Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Čaj na kĺby a chrbticu - porciovaný

Cena: 3,50 €
ks
Typ problému
pomáha pri reumatizme, artrózach, artritídach

Dávkovanie
1 vrecko zalejte 150 - 200 ml vriacej vody a nechajte 15 minút vylúhovať. Pite 20 minút pred jedlom. Pre väčší účinok bylinnej zmesi pridajte 5 - 8 kvapiek z každej tibetskej tinktúry - breza, borovica, nechtík, jedľa, oman, jalovec do 0,5 litra pripraveného odvaru. Pokiaľ chcete, oslaďte 5 lyžičkami medového elixíru na kĺby a chrbticu. Takto pripraveného lieku vypite 3 - 4 dávky v priebehu dňa, najlepšie 20 minút pred jedlom. Túto procedúru aplikujte minimálne mesiac. Po mesiaci užívajte tobolky na kĺby a chrbticu. Potom urobte krátku prestávku a celý cyklus môžete opakovať znova. Denne užívajte EPAM 31 na kĺby a chrbticu. Problematické kĺby masírujte balzamom na kĺby a chrbticu s cédrom alebo s ihličnanmi, alebo Kittlovou masťou. Nasledujúcich 30 dní nanášajte tibetský ílový obklad na kĺby a chrbticu a vykonávajte kúpeľ v aromatickej soli na kĺby a chrbticu. Je tiež potrebné cvičiť. Najúčinnejšia je rozcvička podľa tajnej moslimskej jogy, dvojdisková edícia na kĺby a chrbticu.

Použitie
čajovú zmes používajte v prípade zápalových ochorení kĺbov, chrbtice a celého pohybového aparátu, vrátane dny.Pomáha  a zmierňuje bolesť.

Zloženie
breza, nechtík, ľubovník, harmanček, chmeľ, oman, komonica, žihľava, lipa, mäta, kôpor.

Veľkosť balenia
2g x 20 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu, je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje lepok.

Popis
tento čaj s protizápalovými účinkami je špeciálne vyvinutý pre rôzne ochorenia pohybového aparátu (pri artróze, artritíde, reumatizme, dne a ďalších.); zmierňuje bolesť.