Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Čaj na žalúdok - porciovaný

Cena: 3,50 €
ks
Typ problému
zmes normalizuje chuť, črevnú mikroflóru, zlepšuje zažívanie, má protimikróbne účinky.

Dávkovanie
1 vrecko zalejte 150 - 200 ml vriacej vody a nechajte 15 minút vylúhovať v zakrytej nádobe. Pite 20 minút pred jedlom. Pre väčší účinok bylinnej zmesi pridajte 5 - 8 kvapiek z každej tibetskej tinktúry - šípka, ibiš, pamajorán, fenikel, do 0,5 litra pripraveného odvaru. Pokiaľ chcete, oslaďte 5 lyžičkami medového elixíru na žalúdok. Čaj musí byť vlažný. Takto pripravený liek vypite v 3 - 4 dávkach v priebehu dňa, najlepšie 20 minút pred jedlom. Túto procedúru aplikujte minimálne mesiac. Po mesiaci užívajte tobolky na žalúdok. Potom urobte malú prestávku a celý cyklus môžete znovu zopakovať. Denne užívajte EPAM 22 žalúdočný. Najlepšie ráno nalačno 20 kvapiek do teplej (prevarenej) vody a v priebehu dňa 2x 10 - 15 kvapiek pod jazyk.

Použitie
na problémy spojené so žalúdkom, tenkým a hrubým črevom. Pri pálení záhy, zápale žalúdku a čriev. Pomáha pri dvanástorníkových vredoch, žalúdočných jazvách, uvoľňuje črevné plyny.

Zloženie
ľubovník, šípka, ibiš, vachta, jahoda, pamajorán, podbel, zádušník, nechtík, žihľava a kôpor.

Veľkosť balenia
2g x 20 ks

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu, je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje lepok.

Popis
čajová zmes obsahuje rastliny, ktoré majú spazmolytické, protizápalové a ochranné účinky na črevnú mikroflóru. Normalizuje kyslosť žalúdku a črevného hlienu.