Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 21 - dýchací systém

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
choroby horných a dolných ciest dýchacích

Dávkovanie
EPAM 21 máme v balení 50 ml, ako s normálnym uzáverom tak aj v spreji. Daný počet kvapiek dať pod jazyk, ponechať 2-3 minúty potom prehltnúť. Zdravým ľuďom 5-10 kvapiek 1x denne pod jazyk. Na prevenciu pred a v období chrípkovej epidémie 10-15 kvapiek po jazyk 2x denne. Pri chrípke, bronchitíde 20 kvapiek každú hodinu, alebo každé 2 hodiny pod jazyk. Epam v spreji sa používa pri akútnych bolestiach v zadnej časti krku. Každú hodinu alebo každé 2 hodiny niekoľkokrát príslušný Epam nastriekajte do zadnej časti krku a nechajte pôsobiť. Deti: Deti užívajú rovnako často ako dospelí, podľa predchádzajúceho popisu, ale nasledujúce množstvo: do pätnástich rokov veku dieťaťa jednu kvapku, za každý rok veku ? 1 rok = 1 kvapka. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí. Inhalácia: 1 ml EPAMu vložiť do inhalátoru a vdychovať. Kvapky do nosa: EPAM zriedený vodou 1:1, 1:2, 1:4 (deti 1:2, 1:4). Pokiaľ niekto znesie, je možné použiť aj neriedený, to záleží na individuálnej citlivosti človeka. Pri ušných ochoreniach sa používajú vatové guľôčky zmočené EPAMom. Nekvapkať priamo do uší, pretože smolný zvyšok propolisu by sa mohol usadiť na ušnom bubienku. Obklady a obväzy z EPAMu: pri popáleninách, zraneniach a poškodení kože. Ako dezinfekcia a pre rány: naliať priamo do rany, týka sa len EPAMu 20 a 21.

Použitie
bronchitída, zápal pľúc, kašeľ, nádcha, angína

Zloženie
EPAM 21 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 21 ďalej obsahuje kvalitné mumio, eleuterokok, čerstvú echinaceu (koreň a kvet), sladké drievko, ibiš, oman, pitnú vodu, jemný melasový lieh, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
EPAM 21 má zosilnené účinky v oblastiach dolných a horných dýchacích ciest.