Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 22 - tráviaci systém

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
pôsobí pri ochoreniach tráviaceho traktu a zažívania.

Dávkovanie
Pri chronického ochorenia žalúdka a tráviaceho traktu 20 kvapiek do 50 ml prevarenej vody. Ráno do horúcej vody nie viac ako 50°C, v priebehu dňa 15 minút pred každým jedlom do prevarenej vody, vychladnutej na izbovú teplotu. Deti do pätnástich rokov jednu kvapku za každý rok veku 1 rok = 1 kvapka. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí. Kombinácia EPAMu 22 a EPAMom 35: 15 minút pred jedlom EPAM 22 do prevarenej vody, hodinu po jedle EPAM 35 do prevarenej vychladnutej vody. Nepoužívajte dlhšie ako 4 týždne.

Použitie
žalúdočné vredy, črevné ťažkosti, zápaly čriev, žalúdočná sliznica, pečeň a pankreas brušný, chronická hnačka, zápcha.

Zloženie
EPAM 22 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 22 ďalej obsahuje kvalitné mumio, eleuterokok, čerstvú echinaceu (koreň a kvet), valeriánu, nechtík, púpavu, pitnú vodu, jemný melasový lieh, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
EPAM 22 má zosilnené účinky pri ochoreniach tráviaceho traktu, vrátane orgánov podieľajúcich sa na správnej činnosti zažívania.