Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 20 D - posilňujúci

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
po chorobe, fyzickej a psychickej námahe, pri zápale pľúc

Dávkovanie
Daný počet kvapiek dať pod jazyk, nechať 2-3 minúty a potom prehltnúť. Zdravým ľuďom 5-10 kvapiek 1x denne pod jazyk. Pre prevenciu pred a v období chrípkovej epidémie 10-15 kvapiek po jazyk 2x denne. Pri chrípke, bronchitíde 20 kvapiek každú hodinu, alebo každé 2 hodiny pod jazyk. Epam v spreji sa používa pri akútnych bolestiach v zadnej časti krku. Každú hodinu, alebo každé 2 hodiny niekoľkokrát príslušný Epam nastriekajte do zadnej časti krku a nechajte pôsobiť. Deti: Deti užívajú rovnako často ako dospelí, podľa predchádzajúceho opisu, ale nasledujúce množstvo: do pätnásť rokov veku dieťaťa jednu kvapku, za každý rok veku 1 rok = 1 kvapka. Deti od pätnásť rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí. Inhalácia: 1 ml EPAMu vložiť do inhalátoru a vdychovať. Kvapky do nosa: EPAM zriedený vodou 1:1. 1:2, 1:4 (deti 1:2, 1:4). Pokiaľ niekto znesie, je možné použiť aj neriedený, to záleží na individuálnej citlivosti človeka.Pri ušných ochoreniach sa používajú vatové guľôčky zmočené EPAMom. Nekvapkať priamo do uší, pretože smolný zvyšok propolisu by sa mohol usadiť na ušnom bubienku. Obklady a obväzy z EPAMu: pri popáleninách, zraneniach a poškodeniach kože. Ako dezinfekcia a rány: naliať priamo do rany, týka sa len EPAMu 20 a 21.

Použitie
pri chorobe, pri vyčerpaní, pri fyzickej a psychickej námahe, aplikuje sa pri zápale pľúc, bronchitíde, únave, celkovom oslabení organizmu

Zloženie
EPAM 20 D obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 20 D ďalej obsahuje čerstvé borovicové a jedľové púčiky , jemný melasový lieh, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti a tehotné ženy, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
EPAM 20 D je rozšírená modifikácia EPAMu 20, obsahujúca ihličnany. Upozornenie: vzhľadom k tomu, že je  EPAM 20 D pripravený z čerstvých ihličnanov, zbieraných len na jar, je táto modifikácia množstvom obmedzená.