Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 23 - pre športovcov

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
vysoko účinný biostimulátor pri fyzickej a psychickej námahe.

Dávkovanie
20-30 kvapiek pod jazyk, 15 minút pred a ihneď po intenzívnom tréningu, alebo inej namáhavej činnosti (napr. štúdium a pod.).

Použitie
pri fyzickej námahe, pri psychickej námahe

Zloženie
EPAM 23 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 23 ďalej obsahuje kvalitné mumio, eleuterokok, čerstvý ženšen, valeriánu, echinaceu (koreň a kvet), pitnú vodu, jemný melasový lieh, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku, maximálna doba užívania je 1 mesiac. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Je vhodný na doplnenie výživy športovcov. Výrobok nie je určený pre deti a osoby citlivé na včelie produkty. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
EPAM 23 je vysoko energeticky aktívny biostimulátor pre športovcov.