Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 24 - obličkový

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
ochoreniach obličiek, močových ciest a močového mechúra

Dávkovanie
Bežné použitie je 2-4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vlažnej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: Deti do piatich rokov veku 2-4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vlažnej vody. Deti do 15 rokov 2-4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vlažnej vody. Deti od 15 rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Použitie
ochorenie obličiek, močových ciest, močového mechúra

Zloženie
EPAM 24 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 24 ďalej obsahuje  rastliny spracované v čerstvom stave: mäta, chmeľ, mrkva, sladké drievko, pamajorán, praslička, ľubovník, jemný lieh, pitná voda, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov a tehotné ženy, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
Táto modifikácia EPAMu je zameraná na obnovu vylučovacieho ústrojenstva.