Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 31 - tkanivový

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
obnova spojivového tkaniva, všetkých orgánov a sústav tela

Dávkovanie
Obvyklá dávka je 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: Deti do piatich rokov veku 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do pätnásť rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Použitie
ochorenia spojivového tkaniva, kože, chrbtice a kĺbov, systémový lupus, dermatomyozitida, uzlíková periartritída, systémová sklerodermia, bechterovova choroba, nádory akéhokoľvek miesta: nezhubné, zhubné v počiatočnom štádiu, zhubné v neskorších štádiách, pre zlepšenie stavu a pre zmenšenie toxického vplyvu procesu pri ordinovaní chemo a rentgenoterapie, pneumoskleróza, nádory hrudníka 1. - 2. stupňa, dedičné a degeneratívne choroby centrálnej a periférnej nervovej sústavy, rakovina obličiek a močových ciest, adenóm, amyloidóza, polycystóza, choroby látkovej výmeny (voda ? soľ, bielkoviny, uhľohydráty, tuky)

Zloženie
EPAM 31 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo  energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 31 ďalej obsahuj rastliny spracované v čerstvom stave: harmanček, ženšen, púčiky borovice, rebríček, žihľava, ľubovník, sušený muškátový oriešok, jemný melasový lieh, pitná voda, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
Modifikácia určená pre prácu na nižších stupňoch, kedy sa do patologického procesu dostáva spojivové tkanivo. Základným určením EPAMu 31 je obnova kostného tkaniva a ako dôsledok , obnova kostného tkaniva a procesu krvotvorby. Keďže sa spojivové tkanivo nachádza všade v tele (je to konštrukcia, ktorá drží v tele doslova všetko), ordinuje sa táto modifikácia prakticky všetkých orgánov a stavebných sústav.