Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 35 - pečeňový

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
obnova buniek pečene, orgánov brušnej dutiny a kostnej drene.

Dávkovanie
Obvyklá dávka je 15 minút pre jedlom 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: Deti do piatich rokov veku 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do pätnástich rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí. Kombináciu EPAMu 35 s EPAMom 22: 15 minút pred jedlom EPAM 22 do prevarenej vody, hodinu po jedle EPAM 35 do prevarenej vychladnutej vody.

Použitie
chronické ochorenia pečene, cirhóza, degenerácia pečene (amyloidná, tuková), vrodené cystózy, žlčové kamene, pre obnovu funkcie sleziny

Zloženie
EPAM 35 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 35 ďalej obsahuje  rastliny spracované v čerstvom stave: púčiky borovice, oman, mäta, ženšen, sladké drievko, jemný melasový lieh, pitná voda, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
Na tejto modifikácii sú postavené programy obnovy buniek nielen samotnej pečene, ale aj prakticky všetkých orgánov brušnej dutiny (žalúdok, pankreas, črevá), ale aj kostnej drene a hubovitej kosti. Táto modifikácia je vhodná nielen pri ochorení pečene a žlčníka, ale aj pri pankreatitíde, gastritíde, poruchách zvieračov žalúdočno-črevného traktu a pri žlčových kameňoch.