Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 37 - kozmetický

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
obnovuje vlasové cibuľky a kožné žľazy. Odstraňuje zápalové prejavy pleti, hojí jazvy.

Dávkovanie
Vnútorne: obvyklá dávka je 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti: Vnútorne: do piatich rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do pätnástich rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.Zvonka: potrieť indikované miesto, alebo polievanie a kúpele (10-15 kvapiek do kúpeľa).

Použitie
zápalové ochorenia kože, ekzém, uhrovitá vyrážka, lupiny, vypadávanie vlasov, tuberkulóza kože. Pri akútnych zápalových procesoch sa odporúča užívanie v spojení s modifikáciami 8 alebo 900.

Zloženie
EPAM 37 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 37 ďalej obsahuje  rastliny spracované v čerstvom stave: ginko dvojlaločné,žihľava, ženšen, puky borovice a brezy, sladké drievko, mäta, pamajorán, skorocel, jemný melasový lieh, pitná voda, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
Na tejto modifikácii sú postavené programy obnovy vlasových cibuliek, všetkých kožných žliaz a taktiež samotnej kože ako celku. Používa sa pri rôznych ochoreniach kože a popáleninách. Pri použití na popáleniny dochádza k zahojeniu kože bez jaziev.