Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 96 - protidepresívny

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
ochraňuje a posilňuje centrálnu nervovú sústavu, pomáha pri liečbe závislostí

Dávkovanie
obvyklá dávka je 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti do piatich rokov veku 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do pätnástich rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí. Tento EPAM možno užívať dlhodobo. Závislosť a fajčenie, alkoholizmus a narkománia nevznikajú náhodou.V organizme človeka existuje fyziologický základ, na ktorom dochádza k vzniku a upevnení závislosti. Napr. etylalkohol je vysokoenergetická látka, ktorú si organizmus vytvára pre výživu mozgových buniek. Narkotické látky sa tiež vyrábajú v tele človeka rovnako ako lieh a sú dôležité pre normálnu prácu mozgu a centrálnej nervovej sústavy. Látku podobnú nikotínu produkujú bunky bazálnej vrstvy kože, ktorá hrá dôležitú úlohu v procese pľúcneho dýchania. Pri narušeniu energo-informačnej výmeny medzi výrobou a spotrebou týchto látok, začíname pociťovať potrebu "nejakej náhrady", pretože vo väčšine prípadov rezervy organizmu nestačia úplne dopĺňať zásoby týchto látok. To znamená, že ak prirodzený priebeh procesov výmeny energie (ktorej dôsledkom je malá produkcia vyššie spomenutých látok) nevytvára harmonickú štruktúru, tak táto štruktúra bude nahradená inou podobnou. Nakoľko bude harmonická - to už je vec druhá ... Pri dostatočne dlhom používaní EPAMu 96 sa obeh týchto látok obnovuje a fyziologická príčina závislosti zmizne. Ale zostávajú ďalšie problémy, pretože závislosti zapúšťajú hlboké korene v duši, vo vedomí a podvedomí človeka. Ak hovoríme o obnove zdravia človeka, tak každá psychologická práca na sebe samom je na prvom mieste. Nájsť príčinu závislosti je u každého človeka zložitá a úplne individuálna záležitosť. Závislosť je už len dôsledok príčin, ktorých korene vyrastajú v oblasti narušenia energo-informačnej výmeny. Dôsledkom tejto disfunkcie je nedostatok narkotických látok v oblasti fyziologickej. Tento nedostatok vedie k náhrade, vo forme doplnenia týchto látok zvonku, čo vo väčšine prípadov po určitej dobe vyústi v závislosť. Preto sa EPAM 96 odporúča u závislostiach až po hlbšej diagnostike a v priebehu, alebo aj po ukončení liečby u odborníka. EPAM 96 postupne obnovuje mechanizmus "etyl - alkoholovej výroby", ktorá znižuje fyzickú a psychickú závislosť na alkohole, ale každému musí byť jasné, že toto je nedostatočné. Je potrebné zmeniť obraz života, rozbiť psychickej komplexy a strach. Človek sám o sebe nie je schopný zmeniť chod planetárnych procesov, ale zmeniť sám seba môže každý z nás.

Použitie
ochraňuje a výrazne posilňuje centrálnu nervovú sústavu, ako doplnková liečba všetkých závislostí, napr. alkohol, cigarety, drogy, gamblerstvo, EPAM 96 nesie informáciu o ochrane pred psychickým a informačným zneužívaním.

Zloženie
EPAM 96 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 96 ďalej obsahuje rastliny spracované v čerstvom stave: Ginko dvojlaločné, ženšen, mäta, materina dúška, žihľava, valeriána, oman, medovka, sladké drievko, harmanček, lipa, puky brezy a borovice, skorocel, podbel, sušený klinček, muškátový oriešok, jemný melasový lieh, pitná voda, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Pri ostrej a prudkej bolesti v okolí srdca a ľavej ruky (napr. po psychickej alebo fyzickej záťaži) musíte vyhľadať lekársku pomoc a EPAM užívajte len ako doplnok k liekom na ten účel určeným (napr. nitroglycerín, valedol a pod.) !!!

Popis
EPAM 96 je najnovší výrobok z produkcie EPAMov Skvorcova.  Priaznivé vlastnosti EPAMu 96 sa tiež prejavujú pri ochrane dôležitých orgánov pre rôznymi toxickými vplyvmi, hlavne pred pôsobením nikotínu, alkoholu, narkotík, syntetických liekov a chemických látok, s ktorými každodenne prichádzame do kontaktu.