Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 900 - protizápalový

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
pomáha pri akútnych zápaloch a bakteriálnych infekciách v organizme.

Dávkovanie
Zvyčajná dávka je 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti do piatich rokov veku 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do pätnásť rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Použitie
akútne infekčné ochorenia, bakteriálne infekcie (stafylokokové, streptokokové, meningokokové ...), tuberkulóza rôznych miest, detské infekcie, genitálne choroby, akútne a chronické ochorenia žalúdočno - črevného traktu, vrátane žlčových kameňov, ochorenia očí zápalového pôvodu a ich vedľajších častí, ochorenie pľúc zápalového rázu, osteochondritida

Zloženie
EPAM 900 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo  energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 900 ďalej obsahuje rastliny spracované v čerstvom stave: puky borovic a brezy, materina dúška, pamajorán, skorocel, podbeľ, sušený kvet muškátového oriešku, jemný melasový lieh, pitná voda, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
Modifikácia 900, rovnako ako EPAM 7, "pracuje" prevažne na 6. stupni patologického procesu. S úspechom sa uplatňuje pri obnove zdravia pri najdôležitejších zápalových procesoch. Sú to choroby, ktorých názvy v tradičnej medicíne majú zakončenie na "-ída": bronchitída, stomatitída, artritída, cystitída, cholecystitida, zápal lícnej dutiny atď. Do oblasti pôsobenia tejto modifikácie patria aj nižšie štádia: rôzne procesy s hnisaním, bolesťami a opuchmi, pneumónia, akútna črevná infekcia (prevažne bakteriálna), tiež rôzne čerstvé rany, otlaky a popáleniny 1. - 2. stupňa.