Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Epam 1000 - nervový

Cena: 10,00 €
ks
Typ problému
používa sa pri narušení činnosti mozgu, centrálnej nervovej sústavy a ťažkostiach s tým spojených

Dávkovanie
4x denne, zvyčajne 5-10 kvapiek, 2x denne pod jazyk, 2x denne do prevarenej vychladnutej vody (striedať). V ťažkých ojedinelých prípadoch max. 15 kvapiek v jednej dávke - nie viac a len na odporúčanie - 4x denne. Deti do 5 rokov 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do 15 rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM ako dospelí.Kvapkanie do očí: pre zlepšenie zraku pri ťažkostiach EPAM 1000 zriedime prevarenou vodou v pomere 1:14. Teda na jeden diel EPAMu 1000 dáme 14 dielov prevarenej vychladnutej vody. Tento roztok kvapkať 1-2 kvapky 2x denne. Podľa citlivosti je možné zvýšiť koncentráciu až na 1:7. Roztok musíte pripraviť každý deň nový - starý neskladujte. Upozornenie: Dá sa použiť aj preventívne proti kliešťovej encefalitídy a borelióze. Postup: 1 mesiac pred očakávaným výskytom kliešťov, ak predpokladáme pobyt na území ich výskytu - užívame len 1x denne 5 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody. V prípade, že sme už boli kliešťom uhryznutý, užívame 6x denne 6 kvapiek. Z toho 3x do prevarenej vychladnutej vody a 3x pod jazyk, napokon prehltnúť. Oboje prestriedať a užívať niekoľko mesiacov. Dôležité upozornenie: pri EPAMe 1000 môže dôjsť k predávkovaniu, preto je jedna dávka maximálne 15 kvapiek pri jednom použitie, to znamená, že maximálna denná dávka je 60 kvapiek (4 x 15 kvapiek). K tejto maximálnej dávke je potrebné dôjsť postupne. Začnite na 5 kvapkách 4x denne a postupne zvyšujte podľa svojej intuície až na dávku pre vás vhodnú.

Použitie
pomliaždeniny, otrasy, ľubovoľné akútne mozgové traumy (aj po operáciách mozgu), zápal mozgových blán, záchvaty mŕtvice (prevencia i následky), detská mozgová obrna. EPAM 1000 obsahuje informácie pre prácu s chorobami oka, dá sa použiť ako prevencia proti epilepsii.Pporuchy centrálneho a periférneho nervového systému, meningitída, encefalitída, borelióza, úrazy mozgu, cievne choroby mozgu, epilepsia, Parkinsonova choroba, všetky druhy roztrúsenej sklerózy, nasténie, psychózy, nózy, chorobný strach, chronický alkoholizmus, rozumová zaostalosť, nádory mozgu, choroby očí, obnova funkcií čuchu, hmatu, reči.

Zloženie
EPAM 1000 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je taktiež základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM. Okrem účinných látok, ktoré sa v propolise nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo energoinformačných štruktúr oblasti, z ktorých pochádza. Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierajú z rôznych prírodných zdrojov. Propolis v EPAMoch je tiež základným nositeľom energetickej informácie EPAM TECHNOLÓGIE. EPAM 1000 ďalej obsahuje tieto rastliny čerstvo zozbierané a okamžite do liehu naložené: puky z borovice a brezy, čerstvý podbel, ženšen, sladké drievko, materina dúška, mäta, žihľava, oman, ginko biloba, valeriána, mladé listy orechu vlašského, aloe vera, sušený muškátový oriešok,jemný melasový lieh, glycerol liekopisnej kvality.

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, jedine pri vyššie uvedenom dávkovaní. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Dôležité upozornenie: pri EPAMe 1000 môže dôjsť k predávkovaniu, preto je jedna dávka maximálne 15 kvapiek pri jednom použitie, to znamená, že maximálna denná dávka je 60 kvapiek (4 x 15 kvapiek). K tejto maximálnej dávke je potrebné dôjsť postupne. Začnite na 5 kvapkách 4x denne a postupne zvyšujte podľa svojej intuície až na dávku pre vás vhodnú.

Popis
Táto modifikácia je rozpracovaná pre korekcie narušenia v mozgu, centrálnej a periférnej nervovej sústavy. Pomliaždeniny, otrasy, ľubovoľné akútne mozgové traumy (aj po operáciách mozgu), zápal mozgových blán, záchvaty mŕtvice (prevencia aj následky), detská mozgová obrna. EPAM 1000 obsahuje informácie pre prácu s chorobami oka.