Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Tibetské jedlo Campa

Cena: 9,50 €
ks
Dávkovanie
1 - 2x denne, uvaríme 200ml vody, pridáme 1-2 čajové lyžičky tibetského čaju, ktorý necháme 3-5 minút vylúhovať, potom scedíme a do čaju pridáme 2 polievkové lyžice jačmeňa. Podľa chuti môžeme pridať 1 - 2 čajové lyžičky medu. Campu podávame teplú.

Použitie
Doplnok stravy pre predĺženie a zvýšenie kvality života.

Zloženie
Špeciálne pražený jačmeň, Tibetský čaj myrobalán (výťažky zo slivky, egrešov a vrcholáku trieslovinového a vrcholáku myrobalánového), čierny čaj.

Veľkosť balenia
350 g

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí.

Popis
Recept na Campu B.Tichanovský získal od svojho učiteľa MUDr. Zolotnického, ktorý 15 rokov žil v Tibete v rôznych kláštoroch. V každom kláštore majú svoj vlastný recept na prípravu Campy. Väčšinou je príprava tohto pokrmu jednoduchá. Pražený jačmeň, čaj, soľ, maslo jaka. Existuje Campa mníchov, lámov, sviatočná, ďalej je Campa suchá na cestu, a tiež Campa nápoj. V každom kláštore sa Campy líšia svojou chuťou, farbou, konzistenciou ... Najviac sa zapáčila Zolotnickému Campa kláštora CHAMDO. Recept získal od lamu Dordonga. Teraz aj Vy máte možnosť tibetské jedlo podľa týchto receptúr ochutnať. V Tibete je Campa základným jedlom, ktoré Tibeťania jedia celý svoj život, dožívajú sa vysokého veku a tešia sa dobrému zdraviu.