Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Ponúkané kurzy

 

Po kliknutí na jednotlivé kurzy sa dozviete o nich základné informácie a popisy, ktoré sú však uvedené len zjednodušene. Avšak Vašou aktívnou účasťou na nich sa naučíte omnoho viac ako je uvedené, pretože aj ich praktické využitie je veľmi rozsiahle. Všetky kurzy sú zamerané na to, aby ste nadobudli nielen teoretické informácie ale aj vedomie. Ich zmyslom je, aby ste získali nielen poznanie, ale i hlboké vedomie, zažili to, mali osobnú skúsenosť a ovládali to priamo v praxi!

 

  • Zažijete techniky priamo na sebe, ktoré potom budete schopný vykonávať tak ako na sebe, tak i na druhom.
  • Naučíte sa ako pomocou jednoduchých techník zlepšiť nielen svoj zdravotný stav, ale zdravotný stav aj svojich blízkych.
  • Povieme si ako odstániť rôzne fyzické a emocionálne problémy pomocou jednoduchých metód a naučíte sa ich okmžite aj prakticky vykonávať.
  • Priamo na kurze zažijete na sebe vysoko liečiace účinky rôznych techník, takže okamžite budete mať osobnú skúsenosť s ich využitím v praxi.

 

Ak nie ste pasívny k svojim problémom, nechcete ďalej trpieť fyzicky či emocionálne, tak tieto kurzy sú určené práve Vám.

Bezkontaktná masáž Džuna

Bezkontaktná masáž Džuny Davitašvili

Muslimská jóga na kĺby a chrbticu

Regenerácia a omladenie tváre

Kurz REIKI stupňa I. II. III.

Sviečkovanie a moxovanie

Tibetské riadené meditácie