Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Sviečkovanie a moxovanie

V súčasnom svete plnom zhonu, stresu a hlavne nezdravej stravy väčšinu zdravotných problémov spôsobuje prebytok toxínov v tele. Mnoho ľudí trpí na prekyslenie organizmu, problémy so žalúdkom, obličkami, kĺbami a pohybovým aparátom. Ide o takzvané civilizačné choroby, ktoré naši predkovia nepoznali. Všetky tieto zdravotné problémy sú v podstate „zbytočné“, keďže sa dajú častokrát aj pomerne jednoducho riešiť úpravou stravy a životného štýlu. Je však potrebné telu pomôcť aj inými metódami, napríklad dotoxikáciou, odstránením blokád či zápalov. Východné kultúry poznajú veľa spôsobov ako si v takýchto prípadoch pomôcť, no naša civilizácia, kde sa neduhy riešia tabletkami, na to už dávno zabudla.

 

Sviečkovanie je už aj u nás pomerne známa technika liečenia, ale v našich končinách sú všeobecne známe len ušné sviečky, ktoré sa používajú pri problémoch súvisiacich s ušami. Avšak ich použitie je veľmi oklieštené, hoci pre ne existuje nespočetné množstvo rôznych iných použití, pretože sú aplikovateľné prakticky na celé telo.

 

Na tomto kurze sa naučíte:

 • ako pripraviť konkrétnu osobu pred samotnou aplikáciou sviečok, čím bude účinok liečby omnoho výraznejší
 • jednotlivé body, na ktoré prikladať sviečky
 • jednotlivé postupy pri konkrétnom probléme
 • aplikácie pri rôznych blokádach a disharmóniách v tele
 • rôzne zostavy používania sviečok pre odstránenie škodlivín a hlienov z tela, odstránenie chladu a vetra z tela, odsránenie starých zápalov a usadenín ...
 • harmonizovať čakry
 • rozpustiť dané blokády v tele a tým zvýšiť prúdenie energie, následkom čoho sa spúšťa samoliečiaci proces organizmu
 • prakticky využiívať účinky sviečkovania
 • pomáhať sami sebe a svojich príbuzných či známych
 • v časti kurzu venovanej moxovaniu sa naučíte jednotlivé zostavy a body najčastejšie používané pre potreby najčastejších problémov
 • ako pomocou jednoduchých techník zlepšiť svoj zdravotný stav.

 

Ošetrovanie sviečkami má na fyzickej úrovni silné dotoxikačné a uvoľujúce účinky !

 

V prípade záujmu kontaktujte: info@epam.sk0944 360 284

Miesto konania: Košice

Cena kurzu: 70 eur

 

Kurz je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu:

2925878308/1100

alebo poštovou poukážkou na adresu:

Tibetská medicína s.r.o., Kysak 157, 044 81, Kysak

 

Pokiaľ kurz nebude uhradený predom, nebude s Vašou účasťou počítané. Uhradenie kurzu na mieste v čase jeho konania nie je možné !!! 

 

 

Prineste si so sebou písacie potreby a fotoaparát. 

 

Príspevok: "Jste mi dobrým rádcem a toho si velmi vážím. Moc Vám děkuji za podporu a dá se řící i oporu v mých životních potížích. Vzhlížím k Vám jako ke svému učiteli. PS. zánět dělohy za pomocí epamů a požívání tělových svící zdárně ustupuje. Byla jsem až docela zaskočená co toho svíce ze mne tahají. Dokonce se obnovil po půl roce menzes a to si myslím, že to asi je moc dobré. Ještě musím zvládnout být silnější s v té psychyce a energiích."

Hezký den Vám přeje Irena Šípová Černilov - ČechyTermíny kurzu

Kurz momentálne nemá vypísané termíny.