Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Tibetské riadené meditácie

Jedná sa o meditáciu, ktorej znenie som preložil do slovenčiny, vďaka čomu sa na Slovensku stáva unikátnou.

 

Pomocou nej sa odstraňujú rôzne fyzické a emocionálne problémy. Jej priebeh je vždy určený konkrétnou vizualizáciou aj presne daným fyzickým a mentálnym stavom účastníkov, čo znamená, že je vopred dohodnuté, či a ako sa bude počas nej ležať alebo sedieť. Medzi jednotlivými meditáciami zaznie aj muzikoterapia, založená na liečivých vibráciách, ktoré vznikajú počas hry na tibetských misách. Taktiež si vymedzíme aj prestávku na obed.

 

Každý z účastníkov získa dokumenty, ktoré sú vytvorené tak, aby na základe nich a svojej osobnej skúsenosti zažitej na meditáciách vedel v nich pokračovať aj sám. Takto účastník dostáva jedinečnú možnosť riešiť svoj zdravotný stav fyzický aj emocionálny, a to prostredníctvom techník, ktoré tibetská medicína overovala tisícky rokov. Tieto meditácie sú na Slovensku premiérou a zároveň predpremiérou pripravovanej knihy.

 

So sebou si treba vziať pohodlné oblečenie, ostatné potrebné pomôcky, vrátane pitného režimu a špeciálneho tibetského nápoja CAMPA budú zabezpečené. 

 

Podkladové materiály sú v cene.

Počet záujemcov je limitovaný.

Tibetské riadené meditácie, vrátane prestávky na obed, budú trvať od 9:00 do 16:00.

Cena za celodennú účasť je:Termíny kurzu

Kurz momentálne nemá vypísané termíny.