Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Medový elixír 100% prírodný multivitamín

Cena: 9,00 €
ks
Typ problému
užívanie je vhodné na doplnenie dennej dávky vitamínov a minerálov

Dávkovanie
Dospelí: 1 čajová lyžička 3x denne, deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 3x denne, 30 minút pred jedlom. Dávkovanie je vhodné predĺžiť na 2-3 týždne.

Použitie
užívanie je vhodné na doplnenie dennej dávky vitamínov a minerálov. Používa sa pri všetkých chronických a akútnych ochoreniach. Med zvyšuje odolnosť organizmu, zvyšuje imuntiný systém, má detoxikačné vlastnosti. Pomáha pri  zažívacích a dýchacích orgánov, pohybového aparátu.

Zloženie
kvetový med, rakytník, šípka, brusnica, jarabina obyčajná, puky borovice a jedle, prírodný rastlinný sušený peľ, pitná voda.

Veľkosť balenia
300 g

Upozornenie
neprekačujte dennú odporučenú dávku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
kvalitný med je obohatený o 6 rastlín a peľ. Technológia umožňuje maximálne využiť vitamínový a minerálny potenciál, ktorý sa nachádza v mede, plodoch rakytníku, jarabinách, brusniciach, šípke, v pukoch borovice a jedle. Používa sa pri všetkých chronických a akútnych ochoreniach. Med zvyšuje odolnosť organizmu, zvyšuje imunitný systém, má detoxikačné vlastnosti. Pomáha pri  zažívacích a dýchacích ťažkostí a pohybového aparátu.