Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Medový elixír čaga

Cena: 9,00 €
ks
Typ problému
elixír čaga ochraňuje pečeň a má výrazne antioxidačné vlastnosti.

Dávkovanie
Dospelí: 1 čajová lyžička 3x denne, deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 3x denne, 30 minút pred jedlom. Dávkovanie je vhodné predĺžiť na 2-3 týždne.

Použitie
elixír čaga ochraňuje pečeň a má výrazné antioxidačné vlastnosti. Ide o efektívny prostriedok na korekciu deficitu železa (anémie). Medový elixír čaga má blahodárne účiky pri dysbakterióze a chronických ochoreniach tráviaceho a črevného traktu.

Zloženie
kvalitný kvetový med, čaga, rastlinný prírodný peľ.

Veľkosť balenia
300 g

Upozornenie
neprekačujte dennú odporučenú dávku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
medový elixír s čagou efektívne pôsobí pri akomkoľvek generalizovanom poškodení organizmu, aké dokáže spôsobiť napríklad celková dysbakterióza čriev. Výrobok pomáha pri zápaloch žalúdku, pri žalúdočných a dvanástorníkových vredoch. Pri pravidelnom užívaní v malých dávkach sa vytvára akási imunita proti nádorovým ochoreniam všetkého druhu. Medový elixír prehlbuje terapeutické možnosti v onkológii.