Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Medový elixír prieduškový

Cena: 9,00 €
ks
Typ problému
doplnok stravy pri ochoreniach horných ciest dýchacích

Dávkovanie
Dospelí: 1 čajová lyžička 3x denne, deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 3x denne, 30 minút pred jedlom. Dávkovanie je vhodné predĺžiť na 2-3 týždne.

Použitie
používa sa ako doplnok k obvyklému alebo diétnemu stravovaniu pri rôznych problémoch horných dýchacích ciest ako je bronchitída, bronchiálna astma, akútne respiračné ochorenia, chrípka.

Zloženie
kvalitný kvetový med, aníz, oman, ľubovník, žihľava, lipa, fenikel, harmanček, nechtík, macoška (fialka), prírodný rastlinný peľ.

Veľkosť balenia
300 g

Upozornenie
neprekačujte dennú odporučenú dávku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
tibetský medový elixír prieduškový možno označiť za vydarený návrat k prastarej forme s tajomným názvom electuavia lektvar. Výhoda tejto  formy spočíva predovšetkým v tom, že med sa veľmi rýchlo vstrebáva a strháva so sebou i látky v ňom rozptýlené. Preto je lektvar veľmi účinný a jeho vplyv sa prejaví hneď po podaní.