Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Medový elixír s palinou

Cena: 9,00 €
ks
Typ problému
je odporúčaný pri cukrovke, žltačke, bolestiach hlavy.

Dávkovanie
Dospelí: 1 čajová lyžička 3x denne, deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 3x denne, 30 minút pred jedlom. Dávkovanie je vhodné predĺžiť na 2-3 týždne.

Použitie
v starej literatúre východnej medicíny je palina s medom odporúčaná pri cukrovke, žltačke, bolestiach hlavy, pomáha pri zápale močového mechúra, pečene. Ďalej ako prostriedok, ktorý upokojuje nervovú sústavu, zlepšuje ostrosť sluchu a reguluje menštruačný cyklus. Medový elixír s palinou povzbudzuje chuť do jedla, zažívanie a prebúdza silu u ľudí, ktorí sú oslabení chorobou. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, ovplyvňuje činnosť žlčníku a zvyšuje krvotvorbu. Pri ochoreniach žalúdku a čriev je vhodné palinový elixír doplniť elixírom žalúdočným.

Zloženie
kvaltiný kvetový med, palina pravá, prírodný rastlinný peľ.

Veľkosť balenia
300 g

Upozornenie
neprekačujte dennú odporučenú dávku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov. Predávkovanie palinou môže vyvolať otravy, pri ktorých môže dôjsť k poškodeniu nervovej sústavy, ktoré sa prejavuje kŕčmi, stavmi opojenia, v ťažších prípadoch aj bezvedomím, ochrnutím a postupnou stratou inteligencie. Ľahšie otravy sa prejavujú nevoľnosťou, dávením a bolesťami hlavy. Palinu by rovnako nemali užívať dojčiace a tehotné ženy (vo väčších dávkach môže vyvolať potrat).

Popis
medový elixír s palinou povzbudzuje chuť do jedla, zažívanie a prebúdza silu u ľudí, ktorí sú oslabení chorobou.