Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Agátový medový elixír s materskou kašičkou

Cena: 13,50 €
ks
Typ problému
normalizuje činnosť vnútorných orgánov, pôsobí na pleť, psychiku, astmu.

Dávkovanie
Dospelí: 1 čajová lyžička 3x denne, deti od 3 rokov 1/2 čajovej lyžičky 3x denne, 30 minút pred jedlom. Dávkovanie je vhodné predĺžiť na 2-3 týždne.

Použitie
medový elixír má velľmi priaznivé účinky na psychiku, normalizuje činnosť chorých orgánov, zabraňuje kŕčom, pôsobí spazmolyticky, rozširuje cievy, zvyšuje hodnoty gama globulínu. V kozmetike je dokázaný priaznivý účinok na regeneráciu pokožky, pôsobí pri odstraňovaní vrások a vylepšení kožných jaziev. Hojí kožné ekzémy a vredy, znižuje toxicitu liekov. Pomáha pri astme, arteriosklelróze, zvlášť mozgovej, pomáha zotaviť sa zo stavu po infarkte, zlepšuje stavy po mozgovej mŕtvici, zlepšuje telesnú kondíciu a spánok, zlepšuje činnosť pečene pri žltačke, tvrdnutí a zväčšení pečene pri zlých pečeňových testoch. Pomáha pri akné na tvári a lupienke po celom tele. Priaznivo ovplyvňuje pohybový aparát, posilňuje žalúdočno-črevný trakt.

Zloženie
agátový med od českých včiel, včelí peľ, materská kašička, propolis.

Veľkosť balenia
300 g

Upozornenie
neprekačujte dennú odporučenú dávku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiatikov.

Popis
má výrazne lahodnú chuť a je jedným z najchutnejších elixírov rady EPAM