Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Olej Epam 44 - paprika

Cena: 8,50 €
ks
Typ problému
prehrieva, zvyšuje prítok krvi.

Dávkovanie
nanášame 1 - 2 x denne tenkú vrstvu. Pri aplikácii na pohybový aparát je vhodné olej dôkladne vmasírovať. Pri studenom spôsobe: je vhodné dôkladne vmasírovanie oleja. Pri zápalových ochoreniach, ktoré sa prejavujú opuchom, sčervenaním, ostrou bolesťou a zvýšenou teplotou v postihnutom mieste, nikdy nezahrievajte toto miesto a používajte iba studený spôsob aplikácie. Možno ho využiť k: vytiahnutiu opuchu, bolesti, soli z tela, kĺbov, alebo chrbtice, na liečbu orgánov brušnej dutiny v danom mieste. Pri horúcom spôsobe: Olej, alebo balzam zohrejte na 45°C. Potrite ním kĺb. V oleji namočte handričku a priložte ju na kĺb. Prikryte malou energetickou prikrývkou. Energetickú prikrývku pripevnite ovínadlom. Nechajte pôsobiť 40-120 minút. Obklad zložte, až nebudete pod energetickú prikrývkou cítiť teplo. Tento spôsob striedajte s teplou variantou bahenného obkladu. Teplá varianta bahenného obkladu: potrebnú časť obkladu zohrejte na 45°C. Je to teplota síce horúca, ale ešte znesiteľná. Naneste na kĺb. Priložte suchú handričku. Zakryte malou energetickou prikrývkou. Energetickú prikrývku pripevnite ovínadlom. Nechajte pôsobiť 40-120 minút. Obklad zložte, až nebudete pod energetickú prikrývkou cítiť teplo. Užívanie by malo trvať dvadsať dní bez prerušenia, záleží od stupňa vážnosti ochorenia. Už za týždeň by sa malo objaviť zlepšenie. V prípade potreby je možné pokračovať aj dlhšie. Tento olej je možné použiť aj pre celkovú masáž.

Použitie
prehrieva, zvyšuje prítok krvi, tzn. Že aktivizuje hojenie zápalových procesov, rýchlejšia rekonvalescencia.

Zloženie
paprika, olej

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Popis
aromatický olej pôsobí na organizmus cez kožu. Je vyrobený technológiou, pri ktorej sa spracovávajú iba čerstvé byliny, z ktorých sa do oleja uvolňujú silice. Patrí do skupiny olejov, ktoré prinášajú úľavu pri problémoch s chrbticou a kĺbami, kde odstraňujú zápaly, soľ a bolesť. Pôsobí proti reumatizmu, artróze a artritíde.