Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Olej Epam 55 - nechtík

Cena: 7,50 €
ks
Typ problému
pôsobí protizápalovo a protikŕčovo, hlavne na žlčník a močové cesty.

Dávkovanie
nanášame 1 - 2 x denne tenkú vrstvu. Pri aplikácii na pohybový aparát je vhodné olej dôkladne vmasírovať. Podľa potreby je možné olej rozriediť 1:1 s rastlinným olejom. Pri studenom spôsobe: je vhodné dôkladne vmasírovanie oleja. Pri zápalových ochoreniach, ktoré sa prejavujú opuchom, sčervenaním, ostrou bolesťou a zvýšenou teplotou v postihnutom mieste, nikdy nezahrievajte toto miesto a používajte iba studený spôsob aplikácie. Možno ho využiť k: vytiahnutiu opuchu, bolesti, soli z tela, kĺbov, alebo chrbtice, na liečbu orgánov brušnej dutiny v danom mieste. Pri horúcom spôsobe: Olej, alebo balzam zohrejte na 45°C. Potrite ním kĺb. V oleji namočte handričku a priložte ju na kĺb. Prikryte malou energetickou prikrývkou. Energetickú prikrývku pripevnite ovínadlom. Nechajte pôsobiť 40-120 minút. Obklad zložte, až nebudete pod energetickú prikrývkou cítiť teplo. Tento spôsob striedajte s teplou variantou bahenného obkladu. Teplá varianta bahenného obkladu: potrebnú časť obkladu zohrejte na 45°C. Je to teplota síce horúca, ale ešte znesiteľná. Naneste na kĺb. Priložte suchú handričku. Zakryte malou energetickou prikrývkou. Energetickú prikrývku pripevnite ovínadlom. Nechajte pôsobiť 40-120 minút. Obklad zložte, až nebudete pod energetickú prikrývkou cítiť teplo. Užívanie by malo trvať dvadsať dní bez prerušenia, záleží od stupňa vážnosti ochorenia. Už za týždeň by sa malo objaviť zlepšenie. V prípade potreby je možné pokračovať aj dlhšie. Tento olej je možné použiť aj pre celkovú masáž.

Použitie
olej je vhodné používať pri zápalových procesoch. Má tiež protikŕčový účinok (napr. pri zápale žlčníku, kataroch a zápale močového mechúra). Hojivé účinky pôsobia pomocou viscerálnej terapie

Zloženie
nechtík, olej

Veľkosť balenia
50 ml

Upozornenie
neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Popis
aromatický olej pôsobí na organizmus cez kožu. Je vyrobený technológiou, pri ktorej sa spracovávajú iba čerstvé byliny, z ktorých sa do oleja uvoľňujú silice. Patrí do skupiny olejov, ktoré sa používajú na celkovú masáž, na zdravotné problémy vnútorných orgánov a nastolenie psychickej pohody. Pôsobia protizápalovo, odsraňujú svalovú bolesť, upokojujú svalové tkanivá a navodzujú celkovú sviežosť.