Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Maska oživujúca - mumio 110 ml

Cena: 11,50 €
ks
Typ problému
navracia pokožke mladosť a prispieva k jej napínaniu.

Dávkovanie
pre čistienie pleti: používať maximálne 1x týždenne. Nanesieme rovnomernú vrstvu na tvár, necháme uschnúť a teplou vodou po 10 - 15 minútach opláchneme. Potom nanesieme mastný olejový výťažok  rastlín, najlepšie Epam 70. Pre regeneráciu pleti: možné je aj denné používanie. Nanesieme rovnomernú vrstvu na tvár, položíme na ňu vlhkú čistú handričku alebo mokrý obrúsok, aby nedošlo k uschnutiu, a necháme pôsobiť 10 - 15 minút. Maska musí byť stále vlhká. Tento postup možno aplikovať aj na očné viečka pre regeneráciu očí.

Použitie
navracia pokožke mladosť a priespieva k jej napínaniu. Odstraňuje podráždenie a zlepšuje vzhľad pokožky. Napomáha zlepšiť krvný obeh a výživu v oku, znížiť vnútroočný tlak a tým zlepšuje zrak

Zloženie
bentonit, voda, mumio

Veľkosť balenia
110 ml

Upozornenie
Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Ukkladať mimo dosahu detí. Len pre vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Popis
Ílová maska obsahujúca všetky minerálne soli a mikroelementy nevyhnutné pre organizus. Má protibakteriálny a protivírusový účinok. Maska čistí do hĺbky pleť, odstraňuje odumreté čiastočky a prebytočný tuk, upokojuje zapálené miesta a podráždenie pri dermatologických problémoch, ničí hnisavé pľuzgieriky a akné. Okamžite zlepšuje farbu pleti, koža sa stáva napnutou a hladkou.