Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Medová maska s levanduľou

Cena: 8,50 €
ks
Typ problému
prevencia proti starnutiu pleti, vypadávaniu vlasov, upokojujúce účinky, hojí jazvy a ekzémy.

Dávkovanie
na očistenú pleť naneste vatovým tampónom tenkú vrstvu a nechajte pôsobiť 20 - 30 minút. Tvár potom opláchnite vlažnou vodou. Na mokré vlasy naneste 1 - 2 čajové lyžičky ku korienkom vlasov a dôkladne popretierajte. Po 30 minútach umyte vlasy vlažnou vodou. Oba spôsoby aplikujte 1 - 2x týždenne v priebehu 1 - 1,5 mesiaca. Kúru odporúčame opakovať po 2-3 mesiacoch.

Použitie
má upokojujúce a hojivé účinky na pokožku. Používa sa ako prevencia proti starnutiu pokožky. Hojí jazvy a popáleniny. Pri aplikácii na očné viečka regeneruje unavené oči. Vtieraním do vlasov zaisťuje ich lesk a pružnosť. Ochraňuje vlasy pred vypadávaním. Ďalej slúži ako pravidelná starostlivosť o pokožku celého tela. Významne regeneruje a zmäkčuje kožu.

Zloženie
levanduľa, med, glycerín

Veľkosť balenia
125 g

Upozornenie
neprekračujte dennú odporučenú dávku. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Popis
tibetská technológia spracovávania včelieho vosku, medu, rastlinného oleja a rastlín umožňuje pripravovať výrobky, ktoré sú veľmi prirodzené pre ľudský organizmus. Medové masky sa používali už v starom Egypte. Tisícročná prax používania medových masiek potvrdila ich efektívnosť. Tibetské medové masky zmäkčujú a očisťujú pokožku, ľahko a rýchlo prenikajú do hĺbky pleti.