Aké máte ťažkosti?

Kliknutím na jednotlivé symptómy sa zobrazia produkty podľa chorôb.
Soľ - propolis

Cena: 6,00 €
ks
Typ problému
pri chronickej únave, má protizápalové účinky.

Dávkovanie
celkové kúpele: umyte sa mydlom a osprchujte sa tak, ako ste zvyknutí. Tibetskú aromatickú soľ najprv chvíľu vdychujte, potom telo potrite soľou. Napustite vaňu vodou, do nej pridajte ešte 1 lyžicu soli. V kúpeli zotrvajte 10 - 15 minút. Po kúpeli sa už neoplachujte, je lepšie telo nechať oschnúť. Kúpeľ vykonávajte raz denne alebo ob deň po dobu 20 dní. Aromatickú soľ vyberáme podľa účinkov alebo vône, ktorá je nám najbližšia. Upozornenie: obsah balenia je 250 gramov, čo predstavuje 4 - 7 kúpeľov. Jeden kúpeľ = 1 až 2 polievkové lyžice. Inhalácia: 1 čajová lyžička na 50 ml vody, kloktanie: 1 čajová lyžička na 100 ml vody, aromaterapia: arómu soli vdychujeme 2 - 3x týždenne v priebehu dňa alebo pred spánkom. Ďalšie použitie: kúpele nôh, umývadlové kúpele nôh (teplá - studená voda), aplikácia presýteného roztoku (soľnej kaše), v pare, v sprche - dávkovanie a podrobnosti viď katalóg. Po otvorení aromatickú soľ neskladujte, ale do 14 dní spotrebujte.

Použitie
pri chronickej únave, má protizápalové účinky, pri hojení rán a chorobách kože. Zlepšuje látkovú výmenu a zvyšuje mužskú potenciu. Inhalácia a kloktanie pri angíne, chrípke, bronchitíde, lupienky a ochoreniach ďasien.

Zloženie
propolis, soľ, rastlinný olej

Veľkosť balenia
250 g

Upozornenie
neprekračujte dennú odporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne.

Popis
aromatické kúpele patria medzi najstaršie metódy liečenia. Zahŕňajú aromaterapiu kombinovanú s reflexnou terapiou. Aromaterapiou môžeme priaznivo ovplyvniť organizmus cez čuchové receptory, ktoré pri rôznych vôňach aktivujú postupne všetky časti mozgu. Kúpele aktivujú kožné zóny a biologicky aktívne body na povrchu kože. Pomocou týchto bodov dochádza k ovplyvňovaniu systému a orgánov v ľudskom tele.