Epam - tibetská medicína

Kto je Viliam Kender?

Terapeut a školiteľ tibetskej medicíny, priamy žiak majstra Taklung Tsetrul Rinpoche. Absolvoval kurzy Borisa Tichanovského, kurzy akupunktúry na Karlovej univerzite v Prahe a niekoľko rokov strávil v kláštoroch v Ázii. Tibetskému liečiteľstvu sa profesionálne venuje od roku 2008. Vo svojej liečbe sa komplexne zameriava na ekzémy, nádorové ochorenia, cukrovku, zníženú pohyblivosť po úrazoch, neplodnosť. Venuje sa akupunktúre, bankovaniu, moxovaniu, transmisným meditáciám a jóge.

Narodil sa v r. 1978 v Košiciach, vyštudoval Leteckú akadémiu a venoval sa podnikaniu. Alternatívna medicína, cvičenia a meditácie boli jeho veľké hobby už v mladosti. V roku 2006 mal vážnu autonehodu, ktorá bola zlomovým okamihom v jeho živote. Istý čas žil v ústraní, pracoval na svojom uzdravení. 

Počas svojich zdravotných problémov pochopil, že lekári ho liečia, ale neuzdravujú. Je presvedčený, že každý z nás sa môže uzdraviť, ale musí byť aktívny. Pomoc lekára, západného alebo východného je v tom, že ukáže cestu, ale kráčať po nej musí každý sám.

 “Jedným zo závažných nedostatkov súčasnej konzervatívnej medicíny je to, že človeka nevnímá ako celok. Inak povedané: keď mám špinavý pohár so špinavou vodou, nestačí do ňho naliať čistú vodu. Je potrebné špinavú vodu vyliať, pohár vyčistiť, naliať čistú vodu a až potom sa môžeme napiť. Na tejto filozofii som postavil aj svoju liečbu. Najprv zistím pôvod a následky choroby, ktorú vnímam iba ako dočasný stav. A presne takto pracujem aj s EPAMom, uceleným systémom, šitým na mieru pre každého človeka.”


Eukalyptus - soľ do kúpeľa
5.50€ 
partneri


Copyright © 2019 epam.sk Všetky práva vyhradené.

Tento eshop je vymakaný cez eshopion.sk.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Chcem získať 5% na môj prvý nákup a prístup k limitovaným zľavám a akciám.